Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka leśna Drzewce

Drzewce, wielkopolskie

  • 35 000 zł
  • 3 000 m²
  • 11,67 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Stróżyński

Skontaktuj się

Działka leśna Drzewce

Drzewce, wielkopolskie

zaktualizowane:
24 kwietnia 2026

35 000 zł

3 000 m²

11,67 zł/m²

Działka leśna Drzewce

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026

35 000 zł 3 000 m² 11,67 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 35 000 zł (11,67 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: leśna, 3 000 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 62m; szerokość: 68m
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: CZAS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 24.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 968187622

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.

Wystawiamy tę działkę z myślą o kimś, kto szuka prywatnego miejsca na rekreację, a nie o instytucjach. Szkoda byłoby oddać ten teren Lasom Państwowym, skoro może tu stanąć Twój kemping, drewniany płot i baza na weekendowe wypady rowerowe nad jezioro.

JESTEŚMY TAM W PIĄTEK I SOBOTĘ 17-18 kwietnia. Zadzwoń by umówić godzinę prezentacji. (...)

Agent

Paweł Stróżyński

797 998...

797 998 765

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Stróżyński

797 998...

797 998 765

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Stróżyński

Zostaw telefon, oddzwonimy